Ванночка ТехноК – велика й ідеально підходить для комфортного купання немовлят і навіть дітей старшого віку. Завдяки своїм розмірам, вона забезпечує простір для вільних рухів дитини під час водних процедур, що робить купання приємним і безпечним.
Особливості:Ергономічний дизайн: Простора форма дозволяє дитині відчувати себе комфортно, а батькам – зручно її тримати під час купання.Міцність і якість: Виготовлена з високоякісного пластику, що відповідає міжнародним стандартам безпеки.Легка вага: Незважаючи на великі розміри, ванночка легка, що полегшує її транспортування та зберігання.Сучасний стиль: Кольори великої ванночки в одній гамі з дитячими підставками-сходинками, накладками на унітаз та горщиками. Це створить єдину колекцію предметів побуду для малюка, гарно впишеться в інтер'єр ванної та дитячої кімнати. А ще позитивно вплине на сприйняття новинок для дитини, адже вони вже будуть їй близькими та знайомими.Підходить для немовлят і дітей старшого віку завдяки великим розмірам. Легко миється, не потребує складного догляду. Допустимий об'єм води - 35 л. Максимальна місткість - 43 л. Практична у використанні.
Велика ванночка ТехноК – ідеальний вибір для комфортного купання вашої дитини!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип ванночки | Классическая |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Пластик |
| Объем | 43 л |
| Цвет | Белый |
| Длина | 101 см |
| Ширина | 53 см |
| Высота | 30.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розміри | 101 х 53 х 30.5 см |
- Цена: 514 ₴






