Настільний футбол (кікер) Artmann REAL, розміри: 121×61×79 см
Настільний футбол Artmann REAL — практичний і компактний ігровий стіл, який чудово підходить для дому, ігрових кімнат, офісів і зон відпочинку. Модель виготовлена з міцного МДФ і обладнана металевими ігровими штангами, що забезпечує надійність конструкції та комфортну гру.
Настільний футбол — це захоплива гра для дітей і дорослих, яка розвиває швидкість реакції, координацію рухів і дарує багато позитивних емоцій. Завдяки компактним розмірам стіл легко розміщується навіть у невеликих приміщеннях.
Основні характеристики:
Настільний футбол — це захоплива гра для дітей і дорослих, яка розвиває швидкість реакції, координацію рухів і дарує багато позитивних емоцій. Завдяки компактним розмірам стіл легко розміщується навіть у невеликих приміщеннях.
Основні характеристики:
- Розмір футболу: 121х61х79 см
- Розмір упаковки: 132х70х12 см
- Штанги(прути з ручками): Ф12,7 мм хромовані, сталеві
- М'ячі: Ф34 мм (2шт)
- Вага: 23 кг.
- Гарантія 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 79 мм |
| Вага | 23 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴




