Спортивний куточок «Карусель 3-220» SportBaby

7 830 ₴
- В наявності
- Код: Карусель 3-220
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний куточок SportBaby «Карусель 3-220»
Характеристики Спортивний куточок «Карусель 3-220»
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,45 - 2,85 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Тип кріплення | до стіни |
| Вага товару | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | SportBaby |
Комплектація Спортивний куточок «Карусель 3-220»
1. Шведська стінка з турніком. 2. Канат. 3. Кільця. 4. Трапеція. 5. Мотузкові сходи. 6. Дитячий знімний турнік-рукохід. 7. Дошка для преса. А також кріпильний комплект. Для безпеки рекомендуємо купити мат гімнастичний. Дитячий спортивний куточок постачається в розібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Дерево |
| Тип кріплення | До стіни |
| Конструкція | Настінна |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 830 ₴



