Канат для до спортивних комплексів лазіння SportBaby, 220см
290 ₴
- В наявності
- Код: sport-2
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Канат для лазіння до спортивних комплексів SportBaby.
Характеристики
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 220см |
| Матеріал | Бавовна |
| Вага товару | 1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Канат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



