Мат гімнастичний «Книжка 1,6 х 1» SportBaby

3 940 ₴
- В наявності
- Код: «Книжка 1,6 х 1»
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мат гімнастичний «Книжка 1,6 х 1»
Характеристики Мат гімнастичний «Книжка 1,6 х 1»
| Висота | 8 см |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 160 см |
| Матеріал | Шкірвініл |
| Вага товару | 10 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
| Виробник | SportBaby |
Комплектація Мат гімнастичний «Книжка 1,6 х 1»
Чохол — вініл-шкіра, наповнювач — меблевий поролон
Виробник має право без попереднього повідомлення змінювати виріб, які не погіршують його технічні характеристики, наприклад: колірну гаму мотузки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 940 ₴



