Мат гімнастичний «Мазайка 120х80» SportBaby

2 550 ₴
- В наявності
- Код: «Мазайка 120х80»
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мат гімнастичний "Мазайка 120х80"
Характеристики Мат гімнастичний «Мазайка 120х80»
| Висота | 8 см |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 120 см |
| Матеріал | Шкірвініл |
| Вага товару | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
| Виробник | SportBaby |
Комплектація Мат гімнастичний «Мазайка 120х80»
Чохол — вініл-шкіра, наповнювач — меблевий поролон
Виробник має право без попереднього повідомлення змінювати виріб, які не погіршують його технічні характеристики, наприклад: колірну гаму мотузки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴



