Шведська стінка — 0-240 (yellow) SportBaby
3 160 ₴
- В наявності
- Код: 0-240 (yellow)
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шведська стінка — 0-240 (yellow)
Характеристики Шведська стінка — 0-240 (yellow)
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 120 кг |
| Тип кріплення | до стіни |
| Вага товару | 15 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Файли | Array |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Основні | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Дерево |
| Конструкція | Настінна |
| Тип кріплення | До стіни |
| Максимальна вага користувача | 1.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 160 ₴



