Спортивний комплекс для дому «ЮнгаPlus 1»


6 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЮнгаPlus1
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний комплекс для дому SportBaby «ЮнгаPlus 1»
Характеристики Спортивний комплекс для дому «ЮнгаPlus 1»
| Висота | 130 см |
| Ширина | 124 см |
| Довжина | 132 см |
| Матеріал | Береза |
| Перекладины | Бук |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Тип кріплення | не вимагає кріплення |
| Вага товару | 30 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. вага користувача | 60 кг |
| Колір | Кольоровий |
| Довжина гірки | 130 см |
| Виробник | SportBaby |
Комплектація Спортивний комплекс для дому «ЮнгаPlus 1»
1. Шведська стінка. 2. Гладіаторська сітка. 3. Рукохід. 4. Дитяча гірка. 5. Кільця.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рукохід |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 920 ₴



