Гімнастичний мат складний Мат доміно 120х160х4 см
3 000 ₴
- В наявності
- Код: Мат домино
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Гімнастичний мат складний Мат доміно 120х160х4 см
| Висота | 4 см |
| Ширина | 120 см |
| Довжина | 160 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴








