Конструктор металевий ТехноК «Пожежна техніка», 309 деталей




674 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2056
+380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перевага іграшки — металеві деталі різних кольорів. Характерна особливість — пластиковий пенал для зберігання конструктора в розібраному вигляді.
Інструкція металевого конструктора "Пожежна техніка Технок" містить опис 6 моделей:
- пожежна машина,
- пожежний вертоліт,
- автовишка,
- пожежний стенд, тощо.
І все інше, на що здатна фантазія Вашої дитини.
Завдяки цьому конструктору дитина може розвивати фантазію, складаючи різні моделі, й отримувати практичні навички роботи з металевими виробами, що стане в пригоді в дорослому житті.
| Вага | 895 г |
| Габаритні розміри | 31 × 24.5× 4.5 см |
| Розміри паковання | 54 х 24 х 32 см |
Деталі! Вирушаємо перевізником Нова пошта, можлива оплата накладеним платижем при отриманні. Для оформлення замовлення натисніть кнопку купити, сформовані заявки до 13-00, відправляємо того ж дня (крім сб та нд).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Пожежна техніка |
| Тип конструктора | Металевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 31 x 24.5 x 4.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Вік дитини | 5+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴



