Гладіаторська сітка з навісним SportBaby «Sport 8 — 240»
4 870 ₴
- В наявності
- Код: Sport 8 - 240
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Висота | 240 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Перекладини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 75 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,60 – 3.0 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 20 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 870 ₴



