Дитячий спортивний куточок для дому SportBaby «Kind-Start-3»
5 500 ₴
- В наявності
- Код: «Kind-Start-3»
+380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий спортивний комплекс Kind-Star — 3 обладнаний усіма ігровими
елементами та спортивними атрибутами, необхідними для повноцінного розвитку дитини.
До комплектації виробу входять такі спортивні елементи:
1. Шведська стінка.
2. Гладіаторська сітка.
3. Дитяча гірка.
4. Кільця.
Всі ці спортивні атрибути сприяють розвитку спритності та сили малюка,
його дрібної моторики, реакції та координації рухів.
А оригінальні ігрові елементи допоможуть розвинути логіку, математичні здібності
та художні навички дитини.
Характеристики Дитячий спортивний куточок для дому «Kind-Start-3»
| Висота | 130 см |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 80 см |
| Тип кріплення | не вимагає кріплення |
| Вага товару | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴



