SportBaby Дитячий ігровий комплекс для будинку Babyland-14


24 980 ₴
- В наявності
- Код: Babyland-14
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Висота | 210 см |
| Ширина | 75 см |
| Довга | 230 см |
| Матеріал | Сосна оброблена антисептиком |
| Вага товару | 90 кг |
| Колір | Натуральне дерево |
| Довжина гірки | 1.8 метри |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 980 ₴



