SportBaby Дитячий ігровий комплекс для дому Babyland-16




26 850 ₴
- В наявності
- Код: Babyland-16
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Висота | 210 см |
| Ширина | 75 см |
| Довга | 230 см |
| Матеріал | Сосна вкрита водоемульсійною фарбою для вулиці |
| Вага товару | 100 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Довжина гірки | 1.8 метри |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 850 ₴



