Куточок спортивний SportBaby «Sport Loft 3-220»


8 220 ₴
- В наявності
- Код: Sport Loft 3-220Х25
+380665326612
- +380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 70 см |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 28 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Сірий |
| Довжина гірки | 150 см |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 220 ₴



