Захисний бортик для ліжка Lionelo EVA BEIGE melange, 150х40 см, підходить для дорослого та дитячого ліжка
2 454 ₴
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lionelo EVA
+380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки захисному бортику для ліжка Lionelo Eva ви можете гратися або спати з малюком без стресу! Барʼєр Lionelo Eva подбає про те, щоб дитина залишалася в безпеці, а батьки почувалися комфортно.
- Легкість збирання — поручні можна встановити за кілька хвилин!
- Корисна кишеня
- Тканина меланж із лляною структурою
- Розміри 150х40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Тип | Бар'єр для ліжка |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полиэстер |
| Розмір | 150*40см |
| Вид | Бар'єри |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴













