Дитячий ортопедичний матрац в ліжечко для новонароджених Латекс 120х60х8см, з кокосом та латексом
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: Латекс 120х60х8см
- +380 (73) 842-87-85
Матрац "Латекс" - якісний, гіпоалергенний, ортопедичний матрац, розроблений для новонароджених малюків. Висота матрацу до 8 см. Розмір матраца 120 * 60 см, призначений для дитячих ліжечок.
Виготовляємо будь-які розміри швидко і без переплати!
Гарантія 18 місяців.

Наповнення:
Матрас має комбіновану жорсткість сторін. Одна сторона, більш жорстка за рахунок чотирьох шарів кокосової койри

Друга сторона матрацу пом'якшена натуральним латексом товщиною 2 см і підходить для дітей старше 6 місяців. Практика показує, що діти, старше 6 місяців, краще сплять на більш м'яких поверхнях.

Чохол:
Використовується тканина стрейч-трикотаж прошита синтепоном і бавовною. Тканина м'яка і приємна на дотик. Чохол можна прати в режимі ручного прання.
Наші матраци навіть з жорсткою боку залишаються комфортними для малюків.

Для прорахунку і замовлення нестандартного наповнення або розміру зв'яжіться з менеджером.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра, натуральний латекс |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч, бавовна |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч, бавовна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 8 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ефект "Зима - Лето" | Ні |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
- Ціна: 2 999 ₴









