Вологопоглинальний килимок шестикутники 38*58CM*3MM (D) SW-00001571




350 ₴
- В наявності
- Код: SW-00001571
+380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вологопоглинальні килимки
Розмір: 380х580х3 мм
Вага: 400 г
Поверхня: гладка матова
Застосування: підходить для застосування в приміщеннях: з підвищеною вологістю (ванні кімнати, кухні (як у формі підлогового, так і як покриття робочих поверхонь), передпокої, балкони), безпосередньо поруч із водою (басейни, душові кабіни), у місцях, де є запахи (санузли, лотки для тварин) і в зонах, де є великий ризик ковзання (везле ванної або душової кабіни).
Килимок складається з таких шарів:
Переваги:
Рекомендації щодо догляду:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид килима | Вологопоглинаючий |
| Довжина | 580 мм |
| Розмір | 38*58см |
| Стан | Нове |
| Тип | Килим |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 380 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



