Конструктор двигун Mercedes-Benz V8 Mould King моторизований дитячий мотор, 1169 деталей
2 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10203
- +380 (73) 842-87-85
Конструктор двигун Mercedes-Benz V8 Mould King моторозований дитячий мотор, 1169 деталей - збірна модель потужного двигуна!
Перший V8-двигун Mercedes-Benz з'явився в 1960-х роках і був розроблений для люксових автомобілів. Одним із перших знакових представників став M100, який використовували в Mercedes-Benz 600 - лімузині для еліти того часу. Надалі Mercedes-Benz активно удосконалював свої V8, створюючи мотори для S-класу, AMG-версій і гоночних болідів. До 90-х років з'явилися твін-турбо версії, які зробили V8 ще потужнішим і ефективнішим.
Цю модель конструктора мотор V8 з подвійним турбонаддувом створено за мотивами високопродуктивного двигуна і коробки передач MB Power V8.
З фірмовими яскраво-червоними головками циліндрів і великим чорним впускним колектором ця модель точно повторює конфігурацію високопродуктивного двигуна MB Power V8 з двома блоками по чотири циліндри, що забезпечують виняткову потужність і чуйність.
Детально опрацьований випускний колектор і система турбопроводів імітують систему примусового впуску твін-турбо V8, точно передаючи складну динаміку повітряного потоку, яка сприяє підвищенню продуктивності та ефективності.
У цій моделі також точно відтворено поздовжньо розташовану трансмісію з видимим ручним перемикачем, призначену для точного передання потужності в задньо- і повнопривідних конфігураціях - точно так само, як у справжніх спортивних автомобілях MB Power.
Оснащена високопродуктивним електродвигуном, ця модель точно імітує динамічну роботу справжнього двигуна V8, втілюючи в життя механічні тонкощі твін-турбо V8 від Mercedes Benz.
Ключові особливості:
- Понад 1100 деталей
- Довжина понад 30 см
- 8 поршнів, що обертаються
- Нагнітач
- Функціонуюча коробка передач
- Хромовані деталі
- Хромований впускний колектор
- Хромований випускний колектор
- Колінчастий вал
- Шків колінчастого вала
- Два блоки циліндрів
- Ланцюг ГРМ
- Вентилятор радіатора
- Акумуляторний блок
- 1х електродвигун
- Обертання за годинниковою та проти годинникової стрілки
- Високий рівень деталізації та точності
- Буклет з інструкцією зі складання додано.
Для роботи цього конструктора необхідно *6 батарейок AAA. Зверніть будь ласка увагу, що вони не входять до комплекту.
Цей конструктор для хлопчиків, а також дорослих, стане чудовим подарунком для тих, хто захоплюється інженерією, автомобілями та механікою. Він допоможе розвинути просторове мислення, логічне сприйняття і дрібну моторику, а також дасть можливість вивчити будову двигунів на практиці.
Замовте конструктор V8 просто зараз і пориньте у світ високих технологій та інженерних рішень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mould King |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 10 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 1169 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Вага | 1230 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 2 590 ₴











