Конструктор 3D Wange Архітектура Статуя Свободи The Statue of Liberty 5227 для дітей та дорослих,3Д, 1409 деталей
2 095 ₴
- В наявності
- Код: 5227
+380 (66) 532-66-12
- +380 (73) 842-87-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор Статуя Свободи "The Statue of Liberty" Wange 5227 , 1409 деталей
Ця модель належить до серії "Велика архітектура світу" і створена для тих, хто цікавиться відомими архітектурними спорудами.
Конструктор дуже реалістичний, прекрасна деталізація, функціональність і велика кількість деталей. Це вразить не тільки дітей, а й дорослих.
Побудова архітектурних шедеврів за допомогою конструкторів Wange пробуджує та заохочує в дитині цікавість до навколишнього світу, розвиває вміння розв'язувати задачі, логічне та творче мислення, дрібну моторику, орієнтацію в просторі, терпіння та усидчивість.
А знаєте ви що: Статуя Свободи — подарунок Франції США, встановлений у 1886 році, символізує свободу та демократію. Висота монумента разом із постаментом становить 93 метри, а в її короні є оглядовий майданчик з видом на гавань Нью-Йорка. Цікаво, що факел статуї був спочатку задуманий як маяк і навіть деякий час використовувався для навігації.
Розмір зібраної моделі (см)
49,1х17,6
Розмір пакування (см)
50х35х8
Вага в упаковці (кг)
1,6
Особливості конструктора:
Дозволяє зібрати архітектурну модель з деталей.
Допомагає тренувати дрібну моторику, уважність і просторове сприйняття.
Деталі виготовлені з міцного ABS-пластику.
Сумісний з конструкторами інших відомих брендів (ЛЕГО)
Підходить на подарунок дорослим та дітям.
Має якісне та привабливе пакування.
Конструктор для дітей і дорослих, які цікавляться архітектурою та збиранням моделей.
Підходить як сімейна іграшка -конструктор для всієї родини.
Ця серія має дуже багато варіантів архітектурних спорід, будівель, відомих памятників культури різних країн, тому ви можете зібрати цілу колекцію.
Замовте конструктор- архітектура " Статуя Свободи " вже сьогодні, щоб поповнити свою колекцію світових пам'яток або провести час за спільним сімейним заняттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WANGE |
| Вага | 1600 г |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 1409 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | 3D |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 095 ₴









