Дитячий STEM конструктор збірна модель авіаційного двигуна Radial Aviation Engine Mould King, 1147 деталей сумісних з LEGO
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10211
Конструктор двигун авіаційний радіальний Radial Aviation Engine Mould King , 1147 деталей
Досліджуйте механіку старовинної авіації за допомогою радіального двигуна Mould King 10211. Ця модель має конструкцію авіаційного двигуна, прекрасно відтворену за допомогою елементів з хромованим покриттям і яскраво-червоної серцевини, що імітує вигляд класичних авіаційних силових установок. Це набір конструктор дитячий, буде цікавим як дітям, так і дорослим, що захоплюються технікою, механікою, авіацією та конструюванням.
Оснащений вбудованим силовим модулем, двигун запускається одним натисканням перемикача — вентилятор обертається реалістично, демонструючи роботу конструкції. Перемикач ручного управління дозволяє змінювати напрямок обертання вентилятора, імітуючи рух вперед або назад.
Що ж це за двигун? Запитаєте ви...
Радіальні двигуни активно використовувалися в авіації у першій половині ХХ століття. Саме вони стояли на легендарних літаках Другої світової війни, таких як Boeing B-17 Flying Fortress та Grumman F6F Hellcat. Їхня проста й надійна конструкція забезпечувала високу витривалість навіть у складних умовах.
Основні характеристики:
- 1147 деталей
- Розмір зібраної моделі (см): 21,6х18,3х22
- Радіальна компоновка циліндрів
- Вихлопні труби з хромованим покриттям
- Реалістичний повітрозабірник і клапанний механізм
- Обертовий вентилятор
- 1x акумуляторна батарея
- 1x двигун M
- Інструкція по збірці входить у комплект.
Для роботи цього набору необхідно 6 батарейок AAA. Будь ласка, зверніть увагу, що вони не входять до комплекту.
Цей дитячий конструктор буде гарним рішенням, якщо ви шукаєте подарунок маленькому інженеру чи дорослому колекціонеру. Він чудово підходить як конструктор для хлопчика, так і як конструктор для дорослих, які цікавляться технікою.
Додайте конструктор двигун радіальний від Mould King у кошик. Це чудовий час, щоб купити конструктор і розпочати захоплюючу збірку легендарного конструктора двигуна авіаційного!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mould King |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 1147 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія LEGO | Technic |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
- Ціна: 2 250 ₴










