Настільний футбол Artmann Bristol, розміри 60х34х10 см
Настільний футбол Artmann Bristol
Настільний футбол Bristol має привабливий дизайн, ідеально впишеться в будь-який інтер'єр приміщення, оптимальні розміри столу дадуть змогу насолодитися захопливою грою. Ігровий стіл виготовлений із якісних матеріалів, стійкий навіть за найактивнішої гри.
Характеристики:
- Розмір столу — 60х34х10 см
- М'ячики D27мм — 2 шт.
- Розміри паковання — 64х37х9 см
- Вага - 3,2кг
- Гарантія — 24 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Настільний футбол |
| Діаметр кулі | 27 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 3.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴








